Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/kasacja/functions.php on line 74
JAK PRACUJEMY - Apelacja od wyroku, karnego, kpc, cywilna, karna

NAJSKUTECZNIEJSI OD BEZNADZIEJNYCH SPRAW ! WYCISKAMY 100% MOŻLIWOŚCI !

JAK PRACUJEMY

Z naszych doświadczeń wynika, że nierzadko sprawy narkotykowe (także dotyczące dopalaczy) pod względem dowodowym są bardzo mocno naciągnięte. Bywa, że ambitne i nadęte akty oskarżenia opierają się na opiniach sporządzonych przez pseudolaboratoria czy pomówieniach świadka koronnego, tzw. małego świadka koronnego albo osoby do tego statusu aspirującej. Niejednokrotnie, kiedy analizowaliśmy materiał dowodowy, mający – zdaniem prokuratury – obciążać naszego Klienta, okazywało się, że jest on niezwykle mizerny, słabej jakości i do podważenia.
Właśnie z potrzeb praktyki w tego typu sprawach wyniknęła nasza współpraca z ekspertem z zakresu narkotyków, dysponującym profesjonalnym laboratorium, dzięki któremu udało się ocalić przez wieloletnim pobytem w zakładzie karnym niejednego „kozła ofiarnego”, który padł ofiarą pomówienia przez skruszonego przestępcę albo wybujałych ambicji prokuratora. Rozległa wiedza i wieloletnie doświadczenie naszego eksperta w branży narkotykowej oraz dopalaczowej zapewnia nam specjalistyczną wiedzę z tej dziedziny, której nie posiadają nie tylko adwokaci, ale także prokuratorzy i sędziowie.

Adwokat Dr Iwona Zielinko


Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony głównej

Skuteczny Adwokat Kancelaria Warszawa